Imunolog iznosi argumente o štetnosti vakcina
Da li je mogućnost izbora pravo rješenje za vakcinaciju i mogu li i trebaju li o tome odlučivati roditelji… Ja mislim da, da – svaki lijek je otrov a mi trebamo odvagati da li je veća šteta ili je veća korist. O koristima se jako mnogo govori a šta je sa onim nuspojavama. Ovdje je vakcinacija obavezna pod prijetnjom novčane kazne ili zatvora, pod pretpostavkom valjda da je narod toliko glup da ne zna treba li sam vakcinisati svoje dijete ili ne. Neka se onda kaže otvoreno da je narod…
Read More