Dodikov lov u mutnom
Šta bi on da mu nema Bakira i Čovića… Zašto vi iz SNSD-a niste, kako ste najavljivali, raskinuli koaliciju sa SDA? Pa zato što ste pobratimi. Vama odgovara kada je haos i anarhija, jer jedino kada je mutno, kad se digne prašina na sve strane, onda u mutnom možete da radite šta god hoćete. Sklapate sporazume, izvlačite pare, zadužujete, pretvarate državu u prIvatnu prćiju, rekao je Vukanović. Ono što treba cijeniti kod iskrenih prijatelja i saveznika jeste da su jedni drugima uvijek spremni priteći u nevolji, tako je i…
Read More