Krivična prijava za predizborno korona testiranje
Otkud testovi… Dario Sandić nosilac liste SDP BiH Banja Luka danas je podnio krivičnu prijavu protiv Igora Radojičića, odlazećeg gradonačelnika Banja Luke i predsjednika gradske organizacije SNSD-a Banja Luka, rečeno je Patriji u banjalučkom SDP-u. “SNSD je danas javno pozivao građane Banja Luke na besplatno testiranje na COVID 19 u svojim prostorijama u Boriku, čime su počinili niz krivičnih djela! Osim evidente krivične odgovornosti ovo predstavlja vrhunac bahatosti i nemorlala vladajućeg SNSD-a i odlazećeg gradonačelnika Banja Luke”, dodaju iz SDP Banja Luka. Podsjećamo, s obzirom na sve težu situaciju…
Read More