Režim sprema novu manipulaciju da napuni budžet
Vlada izvrijeđala dijasporu a sad od nje traži pomoć… Nakon što je vlast u Srpskoj građane iz dijaspore trpala po šatorskim naseljima, pozivala ih da ne dolaze kućama i optuživala da su najveći prenosnici virusa korona, od istih planira da traži novac kako bi napunila državnu kasu koja je sve tanja. Naime, prema saznanju CAPITAL-a, Vlada Republike Srpske sprema kampanju “Za našu Srpsku”, sa fokusom na biznismene i građane koji rade inostranstvu, a od kojih očekuje da napune Kompenzacioni fond Republike Srpske. Plan je probuditi emocije i ponovo zaigrati na…
Read More