Moramo raditi, više ljudi će umrijeti od gladi nego od korone
Bjeloruski predsjednik ne boji se korone : ‘Pijte vodku a rad na traktoru sve može izliječiti’… Najveći problem je ekonomija. Moramo raditi i pobjeći iz ove krize, upozorio je bjeloruski predsjednik Aleksandar Lukašenko. Bjelorusija trenutačno ima manje od 100 slučajeva zaraženih koronavirusom, a mrtvih za sada nema u ovoj državi koja ima oko 9.5 milijuna stanovnika. Većina europskih zemalja je u karanteni, no bjeloruski predsjednik Aleksandar Lukašenko nije zabrinut. Čak je građanima predložio da piju votku kako bi se borili protiv bolesti. “Apsolutna je glupost zatvarati državne granice. Panika…
Read More