Uzurpator se prepao poraza i priznaje da nema koga izvesti na megdan
Izjava da je SNSD napravio zgradu Vlade i neki tranzit oko Banjaluke, a ne narod koji će decenijama i generacijama plaćati ceh i vraćati kredite, pokazuje koliko je izgubio razum i kontakt sa realnošću… Dodik se očigledno uplašio poraza na Opštim izborima naredne godine, posebno na poziciji člana Predsjedništva BiH jer nema nikog iole uglednog da predloži, očito namjerava da se ponovo kandiduje za predsjednika Republike Srpske, pa mu se javila sumanuta ideja da izmjenama Izbornog zakona sebe pokuša proglasiti za nekrunisanog kralja i vladara koji će apsolutistički da…
Read More