Dodiku je istekao rok trajanja i on to osjeća
Sve ima rok i tajanja i čini mi se da je Dodiku (Miloradu) istekao rok trajanja i da on to osjeća – kaže visoki funkcioner SDS-a Mladen Bosić, koji je bio i jedan od predsjednika te stranke… On tu svoju tezu u emisiji “Bez uvijanja” BN TV objašnjava činjenicom da je Dodik ostao usamljen i da je obim kriminala i korupcije dostigao te razmjere da se više ne mogu sakriti. “Vidi se da je Dodik ostao usamljen i da oko njega više nema ni jedne političke ličnosti koja nešto…
Read More