Istina sasuta mafijaškom kartelu u lice
Da li ste gledali kako bivši borci žive bez vode i bez struje, nemaju dostojanstvene pogrebe i groblje… Ova vlada ih je uništila. Ja sam plakala, kada sam to gledala. Prestrašno, presramotno. (Napomena – za neke riječi će biti korišteni zamjenski izrazi, zbog automatskog programa za cenzurisanje). A sada ću pričati o koroni i bockama. Glumac Saša Anočić iz serije “Kud puklo da puklo” u utorak je na žalost preminuo. Novine su napisale da je iznenada preminuo od plućne embolije a nisu naveli da je 4 dana ranije primio “fajzera”.…
Read More